Objavte budúcnosť bezpečnosti s DELTECH, a.s. na IDEB Defence&Security 2024!

Objavte budúcnosť bezpečnosti s DELTECH, a.s. na IDEB Defence&Security 2024

DELTECH, a.s. sa s hrdosťou zúčastnil prestížneho medzinárodného veľtrhu obrannej a bezpečnostnej techniky IDEB Defence&Security, ktorý sa konal na bratislavskom výstavisku Incheba. Tento veľtrh, ktorý patrí k najvýznamnejším podujatiam v oblasti obrany a bezpečnosti v stredoeurópskom regióne, prilákal širokú škálu odborníkov a nadšencov.

Revolučné technológie na dosah ruky

Od 14. do 16. mája 2024 mali návštevníci výstavy jedinečnú príležitosť navštíviť náš stánok a objaviť najnovšie trendy a technológie v oblasti bezpečnostných a kamerových systémov. Tento rok sme predstavili dve „MALIČKÉ“ kamery, ktoré vzbudili veľký záujem.

Nezabudnuteľné stretnutia a zážitky

Medzi našimi návštevníkmi sme privítali aj členov KLUBU VOJENSKÝCH DÔCHODCOV LIPTOVA. Títo vážení hostia mali príležitosť zaspomínať si na svoje skúsenosti a možno stretnúť aj starých známych.

Zostaňte s nami v kontakte!

Ďakujeme všetkým, ktorí nás navštívili a prejavili záujem o naše technológie. Ak ste nás nestihli navštíviť, nezúfajte! Sme tu pre vás a radi vám predstavíme naše inovácie aj mimo veľtrhu. Kontaktujte nás a dozviete sa viac o tom, ako môžu naše bezpečnostné riešenia posilniť vašu ochranu.

DELTECH, a.s. – Váš partner v bezpečnosti a inováciách.